Arşivler

20. İTÜ Sektör Günleri Telekomünikasyon Sektörü

İTÜEMK

20. İTÜ Sektör Günleri Telekomünikasyon Sektörü

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü yine ses getirecek bir etkinlikle geliyor!

İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki  Sektör Günleri’nin 20.’si 22 Ekim Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektöre yönetici gözünden bakabilme yeteneği kazanması sebebiyle gerek öğrenci gerek işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez Telekomünikasyon Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşturulacak.

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom’dan gelen üst düzey yöneticilerin katılım gösterecekleri oturumlarda yönetici ve işverenler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının değişen dinamikleri yorumlayacaklar.

Ayrıca fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabileceklerdir.

Tarih : 22 Ekim 2014

Yer    : İTÜ Maçka Kampüsü

C101 Konferans Salonu 09:30-16:30

Başvuru için  kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

 

* Organizasyona katılım ücretsizdir.

* Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.

* Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.