Arşivler

8.İLTEK GÜNLERİ


8.iltek gunleri

8. İLTEK Günleri | 19-20-21 Mart 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren ve son iki senedir IEEE’nin uluslararası platformda vermiş olduğu en prestijli öğrenci kulübü ödülü olan ‘’Region 8 IEEE Exemplary Student Branch Award’’ı alan YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü 19-20-21 Mart 2013 tarihlerinde 8. İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri etkinliğini gerçekleştiriyor.

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü, yedi senedir düzenlediği “İLTEK Günleri” ‘nde iletişim, bilişim ve telekomünikasyon sektörlerinin öncü firmalarını Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ağırlamakta, organizasyon boyunca çeşitli seminer ve paneller ile iletişim, bilişim ve telekomünikasyon sektörleri mercek altına alınmakta. İLTEK Günleri 2006 yılında başlayarak, sektörün en önemli firmalarının destek vermesi ve katılım göstermesi sayesinde kısa zamanda kendi  alanında kariyer planlaması yapan üniversite öğrencilerinin gözde organizasyonları arasında yerini almıştır.

8. İLTEK Günleri bu sene “Turkcell Akademi”nin platin sponsorluğunda gerçekleşecektir. Ayrıca Akbank ve Anel Grup altın sponsor, Qualcomm gümüş sponsor, Gerfawe ve Atos destek sponsor olarak etkinliğimize destek vermektedir. IBM, Microsoft, Ericsson, Yandex, CISCO, Alcatel-Lucent, Inspark gibi sektörün önde gelen firmaları da etkinliğimizde “Sosyal Medya , Mobil Uygulamalar, İnternet Bankacılığı, Bulut Bilişim, VOIP Teknolojileri, 4G ve LTE” gibi son teknolojiler hakkında detaylı bilgiler vereceklerdir.

Bilişim,iletişim ve telekomünikasyon alanında en profesyonel öğrenci etkinliği olan 8. İLTEK Günleri’nde her sene olduğu gibi CEO Forum, Bilişim, Telekomünikasyon ve  E-Ticaret Panelleri de gerçekleşecektir. Bu oturumlarda panelistler ile katılımcılar arasında daha çok bir söyleşi havası gerçekleştirerek katılımcıların aklında yer alan soruların giderilmesi ve sektörün geleceği hakkında bilgiler edinmesi sağlanacaktır.

Unutmayın! 8.İLTEK Günleri 19-20-21 Mart’ta Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonun’nda!

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için;
iltek.ytuieee.com
www.facebook.com/iltekgunleri
www.twitter.com/iltekgunleri

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=JTQagfD5Co0′]

8. İLTEK Günleri programını aşağıda bulabilirsiniz:

_LTEK_programafi__SON

 

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.