Arşivler

Bilişim sektörünün yıldızlarından biri de sen ol!

Bilişim sektörünün kapıları genç yeteneklere açılıyor! Techcareer.net platformu çatısı altında düzenlenen “Android Developer Bootcamp with Kotlin” eğitimiyle yazılım dünyasına kazandıracağımız yeni yetenekleri arıyoruz!

Techcareer.net etkinlikleri ile Türkiye’deki genç yeteneklerin gelişimine katkıda bulunup, onlara iş fırsatı sağlamak için bir adım atıyoruz. “Android Developer Bootcamp with Kotlin” eğitimiyle gençlere; bootcamp’ler, hackathon’lar ve diğer kodlama yarışmalarına ücretsiz erişme fırsatı sunuyoruz. Bu etkinliklere katılarak sen de ücretsiz eğitimler alabilir, yarışmalardan büyük ödüller kazanabilirsin. Böylece hem kendini kanıtlayabilir hem de sektördeki iş fırsatlarından birini yakalayabilirsin.

Eğitim kapsamı

Program dahilinde katılıcılara bir android uygulamasını hayata geçirmek için gerekli olan teknolojiler konusunda eğitim verilecek ve Kotlin dilini kullanarak Android Studio ile sıfırdan bir android uygulamanın nasıl oluşturulacağı öğretilecek. Program sonunda başarılı olan katılımcılar, ilgi duyduğu alanda çalışma fırsatı elde edebilecek. Bu programda 20 kişiyi eğiterek, katılımcıların Junior Android Developer (Junior Android Geliştirici) olarak işe başlayabilecek seviyeye gelmelerini amaçlıyoruz.

Süreç nasıl ilerleyecek?

  • İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların özgeçmişleri incelenecek ve ön değerlendirme yapılacak. Bu aşamayı geçen adaylarla ön mülakat yapılacak.
  • Daha sonra temel bir “Seviye Testi” ile adayların seviyesi tespit edilecek ve seçilen adaylar ile eğitim süreci başlayacak.
  • Adaylar, Android Developer Bootcamp sürecinde Kotlin ile çalışıp bu alanda kendini geliştirecek.
  • Haziran ayında başlayacak ve online yapılacak eğitimler, yaklaşık 2 ay boyunca devam edecek.
  • Bu süre sonunda proje sunumunu yapan adaylar, programdan mezun olacak ve hayalini kurduğu kariyer hayatı için önemli bir adım atmış olacak.

Yazılım alanındaki en iddialı eğitimlerden birinden mezun olarak sektöre önde başlamak istiyorsan, sen de 30 Haziran’a kadar kısa formu doldurarak başvurunu tamamla!

Yeteneğine güvenen herkes ücretsiz başvurabilir!

Techcareer.net ücretsiz bootcamp’ler, hackathon’lar ve kodlama yarışmaları düzenleyerek sana ödüller, eğitimler ve iş fırsatı sağlamaya devam edecek. Bir sonraki dönemde Front-end, back-end, data science (veri bilimi) gibi birçok yazılım alanında Java, CSS, .Net, Python, HTML, Javascript, CSS, PHP, Scala ve benzeri birçok teknolojide gelişme fırsatı ile karşına çıkabilir!

Unutma, yeteneğine güvenen herkes eğitimlere ücretsiz başvurabilir! Sen de Techcareer.net eğitimlerini ve etkinliklerini takip et, fırsatları kaçırma!

ŞİMDİ BAŞVUR

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.