Bilkentmarkaodulleribrandclub

 

 

 

 2.BİLKENT MARKA ÖDÜLLERİ BAŞLIYOR

Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından geçtiğimiz sene ilkinin düzenlendiği ve Türk Hava Yolları, Mercedes, Microsoft, Opet, Borusan, Rafineri Ajans, Favori, Nutella, Vestel ve Eyüp Sabri Tuncer Markalarının farklı kategoriler altında birincilikle ödüllendirildikleri Bilkent Marka Ödülleri, markaların ve oy verenlerin büyük beğenisini kazanması üzerine bu sene 2.sinin çalışmalarına devam ediyor.

30 kişilik proje ekibi ve marka alanında uzman danışman hocalar ile birlikte hazırlanan birbirinden farklı 10 kategori ve 40 başarılı markanın yarıştırıldığı projenin amacı “marka” kavramının popülaritesi içinde biraz da ‘Nasıl Marka Oldular?’ hatırlatması ile yol gösterici olmak ve bu konuda başarılı olmuş markaları ödüllendirmek. Markanın hikâyesi, logosu, sloganı, topluma kattığı değer, küresellik boyutu, mantrası, çalışanlarına verdiği değer, taahhüdü, yenilikçi oluşu ve sosyal medyayı etkin olarak kullanabilmesi markayı marka yapan birleşenlerdendir. Bu birleşenlerden yola çıkarak Marka Kulübü öğrencileri tarafından Marka kavramına farklı bir bakış açısı getiren bu proje Marka temsilcileri ile onları seçen Marka kullanıcılarını da biraraya getirmesi açısından büyük önem taşıyor.

2. Bilkent Marka Ödülleri projesinin birinci kısmı tamamlanmış durumda. 2.Bilkent Marka Ödüllerinin web sitesini ziyaret ederek yarışan Markaların neden o kategorilerde yarıştığı hakkında proje ekibi tarafından hazırlanan bilgileri inceleyerek fikir sahibi olabilir ve ardından oy kullanabilirsiniz. Şubat ayının başına kadar oylamanın devam edeceği yarışmanın Gala Yemeği ile birlikte Ödül Töreni’nin 19 Şubat’ta Ankara Sheraton Otel’de olması planlanıyor. Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü ve Proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.bilkentmarkaodulleri.com adresini ziyaret edebilir sizde bu projeye oylarınızla destek olabilirsiniz.