Kariyer.net istihdamı hızlandırmak için gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Esenler Belediyesi’nin web sitesi üzerinden Kariyer.net’te özgeçmiş oluşturulabiliyor, başvuru yapılabiliyor. 

Aday ve işvereni en hızlı ve en ekonomik şekilde bir araya getirmeyi hedefleyen Kariyer.net, istihdam işbirliklerine son hızla devam ediyor. Bu işbirliklerinin sonuncusu, Esenler Belediyesi ile gerçekleşti. Esenler Belediye Başkanı Teyfik Göksu ile Kariyer.net Satış Direktörü Pınar İnceoğlu tarafından 17 Ağustos tarihinde imzalanan protokolle de proje start aldı.

Son dönemde meslek kursları başta olmak üzere birçok istihdam hedefli projeye Milli Eğitim bakanlığı ile birlikte imza atan belediye,özellikle meslek kurslarında öğrenim gören gençlerin iş yaşamına daha çabuk adım atmalarını sağlamak amacıyla Kariyer.net’le bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği doğrultusunda belediyenin web sitesiyle Kariyer.net arasında özel bir bağlantı kuruldu. Bu bağlantı sayesinde Esenler Belediyesi’nin web sitesi üzerinden ilanlar gürüntülenebiliyor, özgeçmiş oluşturulup başvuru yapılabiliyor.http://www.esenler.bel.tr/