Arşivler

"Bir Projem Var" Diyorsan

“Bir Projem Var Diyorsan” ön kayıtları başladı!

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her yıl İTÜ EMÖS kapsamında düzenlenen proje yarışması “Bir Projem Var Diyorsan” yenilikler ve iddialı ödüllerle bu seneki yarışmacılarını bekliyor!
“Fikrim var!” diyen herkes için birbirinden güzel fırsatlara sahip bu yarışmaya başvurmak oldukça kolay! Potansiyelini herkese göstermek ve fikirlerini hayata geçirmeye bir adım yaklaşmak isteyenlerin tek yapması gereken www.birprojemvardiyorsan.com tıklamak ve proje ile ilgili ön bilgileri yollayacağı Ön Kayıt Formu’nu doldurmak.
Ön kayıt sürecinin sonrasında ise yarışmacıların 25 Aralık 2015 tarihine kadar projelerinin tamamlanmış halini emos@ituemk.org adresine göndermeleri gerekiyor. Gönderilen projeler ön eleme için İTÜ akademisyenlerine iletilecek ve ön elemeden geçen projelerden en yüksek puanı alan 6 proje final etkinliği için 23. İTÜ EMÖS’e davet edilecek.

Neden Bir Projem Var Diyorsan’a katılmalıyım?

Fikrine ve projesine güvenip yarışmaya katılan ve finale kalmaya hak kazanan finalistleri kariyerlerinin en büyük fırsatı bekliyor! Projeleriyle beraber İstanbul’a davet edilen tüm finalistler fikirlerini proje sponsoru firmalardan üst düzey yöneticiler, Galata Business Angels üyesi ve Yemeksepeti’nin kurucu ortağı Melih Ödemiş, 212 Capital kurucusu Numan Numan, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut ve İTÜ akademisyenlerinden oluşan Türkiye’nin en seçkin jürisine tanıtma fırsatına erişecekler. Kurumsal, akademik ve girişimci bakış açılarının birlikteliğiyle belirlenen ilk 3 grup ise birbirinden iddialı ödüllere sahip olma şansı yakalayacak.

Yarışmacılara kazandırdığı deneyimin yanı sıra ödülleriyle de adından söz ettiren Bir Projem Var Diyorsan’da bu yıl dereceye giren grupların:

1.lik Ödülü: 4000 TL + Koç Üniversitesi’nde Tam Burslu MBA
2.lik Ödülü: 3000 TL + İstanbul Business School Micro MBA
3.lük Ödülü: 2000 TL + Teknolojik Ürün
olarak belirlendi.
Ön kayıtların 15 Eylül – 21 Kasım 2015 tarihleri arasında alınacağı yarışmaya tüm üniversite ve bölümlerden lisans ve yüksek lisans öğrencileri bireysel olarak veya 2,3,4 kişilik gruplar halinde katılabilmektedir. Konu havuzu, yarışma şartnamesi ve diğer gerekli tüm bilgilere etkinliğin web sitesi üzerinden ulaşılabilir.
Ön Kayıt Son Başvuru Tarihi: 21 Kasım 2015
Proje Son Gönderim Tarihi: 25 Aralık 2015
Ayrıntılı bilgi için www.birprojemvardiyorsan.com adresini ziyaret edebilirsin.

BPVD Afiş

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.