Arşivler

Geleceğine Yön Ver’!2 – Fırat IEEE Öğrenci Kolu

geleceğine yön ver11Etkinliğe Tüm Üniversite Öğrencileri Davetlidir!

Geleceğine Yön Ver etkinliği üniversite öğrencilerinin, kariyer planlarına yön vermeyi amaçlayan ve birçok alana hitap eden zengin içeriğiyle kişisel gelişimlerine katkıda bulunmalarını sağlayan bir kariyer etkinliğidir.

Geleceğine Yön Ver etkinliğinin içeriği, kampüsün nabzı tutularak, öğrencilerin merak ettikleri konular ile akıllarında oluşan sorular doğrultusunda oluşturulmuştur. Odak noktasında öğrencilerin bulunduğu etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından farklı üniversitelerden birçok üniversite öğrencisi katılacaktır.

Etkinliğin ilk amacı,  farklı bölümlerden kendini geliştirmek isteyen her öğrencinin etkinlikten yararlı bilgi ve yetenek kazanarak ayrılmasıdır. Bu nedenle gerçekleşecek oturumların yanında, etkinlik aralarında da öğrencilerin şirket yöneticileriyle birebir konuşabilmeleri, beklentilerini ve düşüncelerini aktarabilmeleri için önemli bir fırsat sağlanmış olacaktır.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen etkinlikte 2 günün sonunda 1.279 kayıtlı katılımcıya ulaşmıştır. 70 kişilik organizasyon ekibiyle gerçekleştirilen etkinlik Fırat Üniversitesinin en büyük öğrenci kulübü etkinliğidir.

Geleceğine Yön Ver’!2 Sponsorları: Gnctrkcll , TAI , Kariyer.net, SDI+ Bilişim , Karttime, ve Elektrikport ‘dur.

Etkinliğe katılacak bazı firma ve konuşmacılar ise şunlardır : IBM, Microsoft, Yandex, Kariyer.net , Citroen, Garanti Bankası, KOSGEB, Enis Timuçin, Ahmet Çağlayan, Dinçer Karaca ve Semih Saygıner’dir.

Etkinlik boyunca görselleri ve yorumları Twitter’da #gelecegineyonver hashtag i ile takip edebilirsiniz.

26-27-28 Mart 2013 Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi – ELAZIĞ

Etkinlikle ilgili daha fazla detay almak isterseniz :

Facebook etkinlik sayfası :  https://www.facebook.com/events/431571540257261/

Facebook.com/FIRATIEEE

Facebook.com/GelecegineYonVer

Firatieee.org

Etkinlikle ilgili soru ve önerilerinizi info@gelecegineyonver.com adresine mail atabilirsiniz.

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.