İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu’nun İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi’yle ortak olarak 5.sini düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’17, 22 Mart 2017 Çarşamba günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

“Başarıya bir adım daha yok, çünkü zaten zirvedesin!” mottosuyla yola çıkarak organize edilen Girişimcilik Zirvesi’ne iş dünyasından son derece önemli lider konuklar katılıyor. Girişimciliğin yaygınlaşmasını ve yeni iş fikirlerine ilham olmayı hedefleyen Girişimcilik Zirvesi’nin konuşmacıları şöyle:

Mert Salur (Getir / Kurucu Ortak)

Murat Karademir (Garaj.co),

Faruk Akbal (Nevita International YK Başkanı)

Ali Yücelen (TÜGİAD Genel Başkanı)

Dr.Erdem Erkul (Samsung Strateji Direktörü)

Tanfer Dinler (Sosyal Girişimci)

Şule Yüksel (KAGİDER YK Üyesi)

Alemşah Öztürk (Chief Happines Officer/4129 Grey CEO)

Farklı başarı hikayeleri ve girişimciliğin farklı boyutlarının anlatılacağı Girişimcilik Zirvesi’17 programında Girişimcilik Topluluğu öğrencilere staj kazanma imkanı da sunuyor. Geçmiş zirvelerden daha farklı bir konsept ile gerçekleşecek organizasyon iki oturumdan oluşacak. İlk oturumundan sonra verilecek öğle molasında Dj gösterisi ve ikramlarla katılımcılara eğlenceli bir alan oluşturulacak. Ayrıca 2. oturumun ardından devir teslim töreni de gerçekleşecek.

Program Akışı:

Açılış: 10.00-10.30

İlk oturum: 10.30-12.30

Öğle Molası: 12.30-13.30

İkinci oturum: 13.30-16.00

Girişimcilik Topluluğu YK Devir Teslim Töreni: 16.00-16.30

Unutmayın, 22 Mart 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek Girişimcilik Zirvesi’17 10.00 – 16:30 saatleri arasında  İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu’nda yapılacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık,ücretsiz ve sertifikalıdır. Birbirinden kıymetli deneyimlerin anlatılacağı, çeşitli başarı/başarısızlık hikayelerinden herkesin kendine bir pay çıkarıp olaylara farklı yönlerden bakmalarını sağlayacak bu ufuk açıcı etkinliği sakın kaçırmayın!

Başvuru için :  http://bit.ly/itugirisimcilikzirvesi