Yapı Kredi’nin kişisel gelişimine önem veren, iş dünyasını tanımak ve vizyonunu geliştirmek isteyen öğrenciler için yürüttüğü Yapı Kredi Heroes Club Programı’nın bu yılki başvuruları 5 Ekim’de başladı.heroes-club

 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği bölümlerinde okuyan ve İngilizce bilen 3. sınıf üniversite öğrencilerinin başvurabildiği program öğrencilere iki yıl boyunca şubelerdeki iş süreçlerini ve farklı departmanları tanıma, İK uzmanlarından danışmanlık alma ve iş dünyasındaki seminerlere katılma imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nin tüm kaynaklarından yararlanarak staj ve part-time iş imkanı bulan öğrenciler, başarılarına ve bankanın ihtiyacına göre istihdam edilme şansını yakalıyor.

Yapı Kredi bünyesinde istihdam edilen öğrencilerin yanı sıra diğer katılımcıların da farklı sektörlerde öncü kurumlarda işe girdiğini belirten Yapı Kredi İK Genel Müdür Yardımcısı Cihangir Kavuncu, “Geçen yıl 50 mezun öğrencimizin 19’u Yapı Kredi’de işe başladı. Bu yıl da iş taahhüdü ile programa alımlarımızı devam ettiriyoruz ve programı başarıyla tamamlayan kişilere ihtiyaca göre Yapı Kredi’de kariyer fırsatı sunuyoruz” dedi.

Programa başvurular için katılım 8 Kasım’a kadar sürüyor. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyenler kariyerim.yapikredi.com.tr adresini ziyaret edebilirler.