Arşivler

IAESTE Online Kariyer Fuarı 2013 – Bir Tık Ötede!

1059068_10201023339459675_1454442376_nMühendislik, Fen Bilimleri öğrencisi ya da yeni mezun musun ve Avrupa’da iş fırsatları ve eğitim olanaklarıyla mı ilgileniyorsun?

O halde,  14.10.2013-7.11.2013 tarihlerinde IAESTE Online Kariyer Fuarı sizin için mükemmel bir fırsat. Bu fuarda, kariyeriniz ile ilgili faydalı bilgiler bulabilir, üst düzey işverenlerle ve üniversitelerle iletişim kurabilir ve 15’in üzerinde Avrupa ülkesindeki öğrenciler ile deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz, üstelik masanızdan bile kalkmadan!

IAESTE Online Kariyer Fuarı’nın  sanal kariyer platformu aracılığıyla, katılımcı olarak firma profiline bakabilir, iş fırsatlarına başvurabilir ve firma temsilcileriyle çalışma koşulları, güncel projeler ve firma kültürü hakkında daha fazla bilgi almak için sohbet edebilirsiniz.

Katılan üniversiteler sayesinde fuar, yurt dışında okumak isteyen veya doktora olanaklarını araştıran mühendislik ve fen bilimleri öğrencileri için ilgi çekici bilgiler ve “İngilizce CV nasıl yazılır?”, “Yurt dışında kariyere başlamak için en iyi 10 yol” gibi kariyerle ilgili seminerler sağlayacak. IAESTE Online Kariyer Fuarı, gelecekte uluslararası bir kariyer yolunda ilgilenen herkes için çok değerli.

 

Daha ayrıntılı bilgiyi nerede bulabilirim?

Facebook’ta takip edebilir(https://www.facebook.com/IAESTEOnlineCareerFair ) veya internet sitesine göz atabilirsiniz: http://www.onlinecareerfair.eu

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.