Koç Üniversitesi Industrial Engineering Society tarafından bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek IndEx ‘17, Türkiye’nin farklı üniversitelerinden gelen ve kendini farklı alanlarda geliştirmek ve yöneticilere bir araya gelmek isteyen öğrencilere kapılarını açıyor. 

index_930x240_banner24-25-26 Şubat tarihlerinde TEB ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan IndEx ’17, 5. Yılında yine katılımcılarının kariyerlerine yepyeni perspektifler katmayı hedeflerken, aynı zamanda gerçekleştireceği eğlenceli aktiviteler ve zengin fuaye alanı ile 3 gün boyunca katılımcılara unutamayacakları bir deneyim sunacak.

Koç Üniversitesi Industrial Engineering Society’nin TEB ana sponsorluğunda düzenlediği IndEx ‘17 için geri sayım başladı. 24-25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan bu kariyer etkinliği süresince 6 farklı sektörden 15 üst düzey yöneticinin vereceği seminerler ile birlikte 18 vaka analizi gerçekleşecek.

Konaklamalı ve Konaklamasız olarak 2 şekilde kayıt olabileceğiniz IndEx’17 etkinliğinde sizler kayıt olduktan sonra 20 Ocak tarihine kadar dönüş yapılacaktır.

Katılımcılara seçkin bir kariyer deneyimi vermeyi hedefleyen IndEx ’17 aynı zamanda 5 yıldızlı otelde 2 gece konaklama imkânı, 2 IndEx eğlencesi ve renkli fuaye alanıyla katılımcıların keyif alacakları bir etkinliğe dönüşüyor.

Katılımcıların CV elemesi ile seçileceği IndEx ’17 Başvurunu tamamlamayı Unutma! Sitemizi ziyaret etmek ve geçmiş IndEx deneyimleri için ies.ku.edu.tr