ING bankING Bank her yıl gerçekleştirdiği Practica Kamp Programı çerçevesinde üniversite öğrencileri ile buluşuyor.  ING Bank bu program ile gençlerin ING Bank’ı daha yakından tanımalarını, iş hayatını görmelerini, bankacılık hakkında bilgi sahibi olmalarını ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.
 ING Bank, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan ve yapılacak değerlendirmeler neticesinde başarılı bulunan adayları,  Şubat ayı sonunda İstanbul’da yapılacak olan 3 günlük PRACTICA kampına davet ediyor. Kamp Programını başarıyla tamamlayan adaylar ING Bank staj programına dahil oluyorlar.
Practica Kamp programı kapsamında ING Bank genel müdürlük birimlerinde staj yapmaya başlayan genç yetenekler,çeşitli eğitimlere katıldıkları, projelerde görev aldıkları, yönetici buluşmaları ve şube/bölge ziyaretleri ile iş hayatını daha yakından tanıyabilecekleri, staj sonunda sunum yapabilecekleri ve geribildirim alabilecekleri “Gelişim Programı”na katılmaya hak kazanıyorlar.
 Practica Kampı değerlendirmeleri neticesinde yüksek performans gösteren adaylar ise Yönetici Adayı (MT) Programı’na seçilme sürecinde büyük avantaja sahip oluyor.
Hemen başvurmak için tıklayın>>