Öğrencilerini Türkiye’nin önde gelen sektör profesyonelleriyle buluşturan İstanbul Kültür Üniversitesi, “Kariyer Günleri” etkinlikleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

“Kariyer Günleri” etkinliği kapsamında gerçekleştirilen programlarda İstanbul Kültür Üniversitesi öğrenci ve mezunlarının kariyer süreçlerini desteklemek, girişimcilik yolunda kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve iş hayatına adaptasyona ilişkin konularda farkındalıklarını artırmaları amaçlanıyor.

Öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak Türkiye’nin önde gelen sektör profesyonellerinin konuk edildiği etkinlikler İstanbul Kültür Üniversitesi Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi’nin organizasyonuyla gerçekleştiriliyor.

“Kariyer Günleri”nin ilk konukları Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Levent Kızıltan. Eczacıbaşı ve Kızıltan’ın öğrencilerle bir araya geleceği ve başarılarla dolu iş hayat hayatlarına dair önemli bilgileri paylaşacağı etkinlik, 15 Mart 2017 Çarşamba günü İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 14.00’te başlayacak etkinlik tek oturum olup tüm ilgililerin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.

“Kariyer Günleri” kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler, 23 Mart 2017 Perşembe günü KornFerry İstanbul Onursal Başkanı Şerif Kaynar, 13 Nisan 2017 Perşembe günü STFA Grubu İcra Başkanı Yetik Kadri Mert ve Yönetim Kurulu Üyesi, Stratejik Danışman, Mentoro Platform Ortağı Selen Kocabaş, 28 Nisan 2017 Cuma günü E&E Group Kurucu ve Yönetici Ortağı Kıvanç Ersöz’ün konuk edildiği programlarla devam edecek.