İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği, Türkiye’nin en iddialı yönetici-öğrenci  buluşması etkinliklerinden olan Sektörün İçinden adlı organizasyonda bu kez de ilaç sektöründe dünya devi Pfizer ağırlanacak.

İş başvurularında en çok talep edilen şirketler arasında olma özelliğine sahip Pfizer’in üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşecek etkinliğin programında oturumların yanı sıra vaka çalışması da yer alıyor.12 Mayıs 2014 Pazartesi günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek Pfizer ile Sektörün İçinden, Pfizer yöneticilerinin ilaç sektörünü tanıtacağı ve kariyer planları hakkında ipuçları vereceği oturumlar ile başlayacak.

Oturumların ardından katılımcılar vaka çalışması için gruplara ayrılıcak ve günün sonunda Pfizer’in seçkin yöneticilerinden oluşan jüri karşısında vaka sunumlarını yapıp yeteneklerini keşfettirme fırsatını bulacaklar.

Yöneticiler ile birebir iletişime geçmek ve Pfizer’de staj imkanı yakalamak isteyenler için benzersiz bir fırsat olan etkinliğin katılımcıları CV elemesi ile şirket tarafından belirlenecektir.

Konuşmacılar:

Tali Bahar-Senior HR Business Partner

Sema Yavuz Sönmez-Country Brand Lead

Özlem Tetik – Country Portfolio Manager

 

*Etkinliğe başvuru için üniversite, bölüm, sınıf sınırlaması yoktur.

*Etkinliğe katılım ücretsizdir.

*Başvurular kariyer.net üzerinden alınacaktır.

Başvuru için: http://goo.gl/Y6kpUV

 

Ayrıntılı bilgi için www.emk.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.