itu_admind

 

1991 yılından bu yana gerçekleştirdiği köklü organizasyonlar ile Türkiye’nin öncü üniversite kulüplerinin başında yer alan İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü  tüm Türkiye’deki üniversitelerden kulüp temsilcilerini arıyor.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü Temsilcisi olarak etkinliklerin üniversitendeki tanıtımında yer almak, bu takımın parçası olmak için info@ituimk.org.tr‘ye isim-soyisim, üniversite ve iletişim bilgilerini içeren bir mail atarak ayrıntılı bilgi alabilirsin.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü kimdir?

Ana organizasyonları Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK), Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ), Sosyal Medya Ödülleri (SMÖ) ve Admind Reklamcılık Yarışması olan İTU İMK basın-tanıtım kanalları aracılığıyla Türkiye’deki tüm şehir ve üniversitelere ulaşmayı hedefleyen bir üniversite kulübüdür.

Yönetim Bilimleri Kongresi

Bu yıl 16.sı düzenlenecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK); pazarlama, finans, ekonomi alanlarında uzman konuşmacılarla  gerçekleşen 3 günlük dolu dolu bir kongre. Günde ortalama 800 katılımcıyı ağırlayan Yönetim Bilimleri Kongresi bu yıl da Mart ayında gerçekleşecektir.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Bu yıl 7.si düzenlenecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) ‘Pazarlama çok değişti” başlığıyla 5-6 Aralık’ta İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde olacak. Günde ortalama 800 kişinin katılımıyla gerçekleşen BTZ’de, 2013 yılında İzmir, Eskişehir, Ankara, Antalya, Isparta ve Mersin’den gelen birçok lisans ve yüksek lisans öğrencisi yer alıyordu.