Arşivler

Kampüs Gelişim Günleri’13

a2afis-01

 

Kampüs Gelişim Günleri’13, dünyanın önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve yabancı katılımcılarıyla 25-26-27 Şubat 2013’de

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde.

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından, HSBC ve Arçelik Platin sponsorluğunda bu yıl 7. si düzenlenecek olan  Kampüs Gelişim Günleri’13; iktisat, markalaşma, sosyal medya, girişimcilik, gıda, maden, elektronik, havacılık, bankacılık, bilişim, pazarlama konularında uzman konuşmacılara ve önemli şirketlerin CEO’larına ev sahipliği yapacak.

Etkinliğin ilk günü, teknoloji devlerinden Microsoft, özel oturumu ve workshoplarıyla öğrencilere günümüz teknolojisi hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı sağlayacak.

İkinci ve üçüncü gününde paneller, seminerler ve psikodrama egitimlerinin ve workshopların yer alacağı etkinlik, interaktif bir ortamda öğrencilerle şirket liderleri arasında bilgi ve tecrübe aktarımını sağlamayı hedefliyor.

Kariyer danışmanlığında marka Accenture’un altın sponsorluğunda gerçekleşecek Kampüs Gelişim Günleri’13, üniversite öğrencilerinin kariyer planlarını oluşturmalarında onlara geniş bir bakış açısı sunacak.

Gümüş sponsorumuz General Electric’in 3 gün boyunca düzenleyeceği oturumlarda yerli ve yabancı konuşmacılar öğrencilere tecrübelerini aktarıp , şirketin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak.

 

Kariyer.net Etkili Özgeçmiş oluşturma ve mülakat semineri ile 13:45’te B Salonu’nda!

 

Ayrıntılı bilgi ve program için;

http://www.kampusgelisimgunleri.org/

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.