Bizde stajyerlere fotokopi çektirmek yok, işi yerinde öğretmek var… Stajyerlerin fikirlerine burun kıvırmak yok, birlikte proje üretmek var… İşte tam da bu nedenle 16 stajyere koltuklarımızı devrediyoruz! En yaratıcı SelVi’yi çeken 16 stajyer, bir aylığına Kariyer.net’in yönetici koltuklarından birine oturmaya hak kazanacak ve iş hayatına ilk adımlarını Kariyer.net’te atacak.

Ksb_gorsel92294

Staj yapmanın fotokopi çekmekten ve vakit geçirmekten ibaret olduğu günler artık çok gerilerde kaldı. Eğer sen de kariyerine sağlam bir başlangıç yapmak, özgeçmişini vakit kaybetmeden güçlendirmek ve tecrübe kazanmak istiyorsan, iş hayatına ilk adımını Kariyer.net’te atabilirsin. Kariyer.net yöneticilerinin koltuklarını kapmaya hazır mısın?

Kariyer.net olarak ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Koltuğumu Stajyere Bırakıyorum Projesi’nin ikincisi için başvuruları almaya başladık! Bu yıl da Kariyer.net yöneticileri bir aylığına koltuklarını meraklı, istekli ve heyecanlı stajyerlere bırakacak. Çektiği SelVi videolarıyla halk oylamasında en yüksek oyu alan adaylar içinden seçilecek 16 kişi, staj süresince Kariyer.net’in Mali İşler, Strateji ve İş Geliştirme, İnsan Kaynakları, Yeni Teknolojiler, Bilgi Teknolojileri, Satış ya da Müşteri Deneyimi ve Pazarlama departmanlarından birinde çalışma fırsatı bulacak.

Yönetici stajyerler ne yapacak?

Staj süresi boyunca Kariyer.net’in yönetici koltuklarına oturmaya hak kazanan 16 stajyer yönetim ve aksiyon toplantılarına katılacak, raporlama yapacak; karar alım sürecinde etkili olarak; fikirlerini paylaşacak.

Peki, ne yapman gerekiyor?

Eğer Kariyet.net’in yönetici koltuklarından birine göz koyduysan yapman gerekenler şöyle:

-Öncelikle Kariyer.net mobil uygulamasına gir

-Koltuğumu Stajyere Bırakıyorum ilanını incele

-Kendini en yaratıcı şekilde ifade edebileceğin SelVi’yi çek

-İlana başvur!

En çok oyu kap, mülakata girmeye hak kazan

Başvuru için çekilen tüm SelVi’ler  oylamaya sunulacak ve en beğenilen 16 SelVi’nin sahipleri departman yöneticilerinin koltuklarını devralacak. Yani tam da bu süreçte çekilen SelVi’ler adayların aileleri, arkadaşları ve tüm çevresi tarafından oylanabilecek. Bu nedenle tüm sevdiklerinin sana puan vermesi için onları oylama sayfasına davet edebilir ve mülakata katılmak ve 16 stajyerden biri olmak için şansını artırabilirsin.

Eğer, “En dikkat çekici SelVi’yi ben çekerim, Kariyer.net’in yöneticilerinden biri olmaya talibim” diyorsan hadi o zaman ilana başvur!

basvurbuton