Arşivler

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü Stratejik Ortağımız Oldu!

 

IES KOÇKoç Üniversitesi’nin en başarılı kulüplerinden IES (Industrial Engineering Society)’in 2013-2014 öğretim döneminde yapacağı organizasyonlarında Kariyer.net olarak yanındayız!

 

IES, başarılı ve eğlenceli bir sene geçirmenin ancak iyi bir ekiple yapılabileceğine inanıyor. Hem okul içinde hem de sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışmalar, Koç Üniversitesi oryantasyon ekibi adına gerçekleştirdiği sucuk-ekmek partisi, sponsor şirketlerin hediyeleri ve geleneksel tanışma yemeği ve sene içindeki etkinlikleri ile ilgili her sorunun cevabı ile bu sene de dolu geçecek bir haftaya hazırlanıyor. 11 Eylül’de tüm Koç Üniversitesi öğrencilerini festival alanına davet ediyor!

 

Koç Üniversitesi IES Hangi Etkinlikleri Düzenliyor?

 

IndEx

Türkiye genelinde düzenlenen ve 48 farklı okuldan 360 kişilik katılımla, kulübün en geniş katılımlı etkinlik olan IndEx’te finanstan lojistiğe, internet alışverişinden danışmanlığa birçok sektörü tanıyabilirsiniz. Bu sektörlerden gelen genel müdür ve genel müdür yardımcıları, sektörleri ve şirketleriyle ilgili katılımcıların sorularını cevaplayıp kariyer seçimlerine yardımcı olurken; case yarışmaları, eğitimler, staj ve işe alım imkânlarıyla da katılımcılara güzel bir iş hayatı deneyimi yaşatıyor. Etkinlik süresince İstanbul’un en prestijli otellerinden olan Point Otel’de konaklarken; sabahları kariyeriniz için çalışıp akşamları en gözde mekânlarda eğlenip çevrenizi geliştirebilirsiniz.

Be Productive 

Katılımcılara kariyerleriyle ilgili tercih edebilecekleri alternatif yolları tanıtmak amacıyla düzenlenen etkinliğe, sektörlerinde fark yaratmayı başarmış veya eğitimlerinden farklı bir kariyer planı seçmiş profesyoneller ve yaratıcılığı ön planda şirketler konuk oluyor. Farklı bakış açılarına sahip katılımcılar fikirlerini özgürce tartışma imkânı buluyor.

 

Koç Seminerleri 

Koç Holding ve Koç Üniversitesi arasındaki dayanışmayı arttırmak amacıyla düzenlenen Koç Seminerlerine her sene Koç Holding şirketlerinden üst düzey katılımcılar konuk olmakta ve bu şirketlere geziler düzenlenmektedir.

 

Koç Üniversitesi IES ile ilgili detaylı bilgi almak için:

http://ies.ku.edu.tr/

http://www.facebook.com/ieskoc

https://twitter.com/ieskoc

http://instagram.com/ieskoc

http://www.linkedin.com/groups/IES-Ko%C3%A7-University-Industrial-Engineering-4543005

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.