managementday2014

YÖNETMEK RUHUMUZDA VAR: MANAGEMENT DAY’14 !

Üniversite öğrencileri, sektörlerin önde gelen yöneticileri ile “MANAGEMENT DAY’14” etkinliğinde buluşacak. İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Management Day’14″ katılımcılar ve konuşmacıları bir araya getirerek karşılıklı iletişim, fikir alışverişi ve öğrenme ortamını yaratan seminerler dizisinden oluşur. Management Day organizasyonu bu sene birçok firmanın sponsorluğunda 23 Aralık 2014 tarihlerinde İşletme Fakültesi Oditoryumu‘nda gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi açıklamasına göre, etkinlik süresince çeşitli konferans ve paneller düzenlenecek, öğrenciler yöneticiler ile bire bir tanışma fırsatı bulacak. “Management Day’14″ organizasyonunda, İstanbul Üniversitesi’nin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından katılacak üniversite öğrencileri ve yönetmeye ilgi duyan kişiler yönetme konusunda uzmanların deneyimlerinden yararlanacak. Katılımcılar, Management Day etkinliğinde sektörün liderleriyle buluşup, yönetim dünyasını daha yakından tanıyacak ve yönetim kurallarını piyasanın kural koyucularından öğrenecekler.

Management Day etkinliği 5 farklı oturum şeklinde düzenlenecek.. Organizasyon kapsamında, Harvard University’den ilk mezun Türk’ten, Anadolu Grubunun ilk kadın genel müdürüne kadar uzanan ilgi çekici ve canlı bir çok konuşmacı ve sponsor ile birlikte, Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencilere bilgi birikimlerini aktaracak ve tecrübelerini paylaşacak.

Detaylı bilgiler ve program hakkındaki güncel haberler için sosyal medya hesapları;

www.facebook.com/IsletmeFakultesiIsletmeKulubu
twitter.com/isletmekulubu