Teknoloji ve bilişim alanında kariyer hedefleyenleri buluşturan platformumuz techcareer.net, Microsoft Türkiye iş birliğiyle Workforce of the Future Program’ı başlatıyor. Hayalindeki teknoloji kariyeri için benzersiz bir deneyim sunacak programda yerini almak için acele et!

Yakın zaman önce techcareer.net platformumuzla Microsoft Türkiye iş birliğini duyurmuştuk. Şimdi ise eğitimlere başlama zamanı!

“Workforce of the Future Skilling Program” kapsamında çeşitli eğitimler seni bekliyor!
Microsoft Teams platformu üzerinden eğitmenlerle bir araya gelerek, uygulamalı eğitim alma şansı sunan bu maratonda; Microsoft’un 5 farklı çözüm alanı bulunan ürünleri konusunda uzmanlaşacaksın. 3-5 hafta sürecek Bootcamp’lerle seçeceğin alanda 40-50 saat arasında alanında uzman ve sektör deneyimi olan eğitmenlerden eğitim alacak ve projeler geliştireceksin.

Sen de techcareer.net & Microsoft Türkiye iş birliğinde hayata geçen Workforce of the Future Program ile hayalini kurduğun kariyer için ilk adımlarını ücretsiz olarak atabilir, eğitimi başarıyla bitirip sertifika alabilir, Microsoft Partner şirketlerinde iş imkanı yakalayabilirsin!

İşte eğitimler:

Microsoft Azure (Junior adaylar): Microsoft Azure konusunda uzman yazılımcı olmak ve Microsoft Partner şirketlerinde yeni işine kavuşmak istiyorsan, hemen detayları incele!

 

 

 

 

Microsoft Dynamics 365 (Senior adaylar): Microsoft Dynamics 365 konusunda uzmanlaşmak ve iş fırsatlarını keşfetme şansını yakalamak için hemen detayları incele!

 

 

 

Microsoft Dynamics 365 (Junior adaylar): Kariyer yolunun henüz başındaysan yeteneklerini keşfedeceğin bu eğitimle ilgili detayları hemen incele!

 

 

Workforce of the Future Skilling Program ile ilgili tüm merak ettiklerin için buraya tıklayabilirsin.