Pazarlama, finans, satış, İK alanlarında uzman kişiler ve alanında isminden söz ettiren markalarla öğrencileri bir araya getirerek bilgi paylaşımını sağlamayı hedefleyen “Career Camp ’17” Kocaeli’de 6-7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 6-7-8 Ekim tarihlerinde Kartepe Park Otel’de “Career Camp ’17” etkinliği gerçekleştirilecek. İki gece üç gün konaklamalı olarak yapılacak etkinliğin kişi başı bedeli 100 TL olup bu ücrete kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, gece eğlenceleri ve ikramlar dahil olacak.

Career Camp ’17 etkinliği, pazarlama, finans, satış, İK alanlarında uzman kişiler ve alanında isminden söz ettiren markalarla öğrencileri bir araya getirerek bilgi paylaşımını sağlamak, öğrencilerle iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak firmaları ve işlerin işleyişine ait fikir edindirmek, ışık tutmak ve bilgi paylaşımına olanak vermek amacıyla düzenlenecek. Türkiye’nin dört bir yanından 70 katılımcıyla yapılacak etkinliğe katılmak isteyenler Kariyer.net sitesi üzerinden başvuru yapabilecek. Başvurusunu yapan adaylar değerlendirme sürecinden sonra KOÜ İşletme Kulübü yöneticileri tarafından iletişime geçilerek ücret yatırma işlemleri ve etkinlik hakkında son bilgileri öğrenebilecek. Etkinliğe başvuru yapmak isteyenler http://bit.ly/careercamp17 web adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.