Arşivler

PİTEK Günleri 22-23 Mart’ta Kocaeli Üniversitesi'nde!

İngilizce Özgeçmiş Örneği

Parlak bir gelecek ve kariyer hedefli öğrenciler için, 22-23 Mart 2016 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nin kapıları profesyonel iş hayatına aralanıyor!

Açılımı Profesyonel İş ve Teknoloji Günleri olan Pitek Günleri, iki gün boyunca üniversite öğrencilerini sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturuyor. Pitek, öğrencilerin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları onlara öğretip kariyer tavsiyesi almalarını, son çıkan teknolojilerin tanıtılmasını ve öğrencilerin ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlıyor.

– Etkinlik sertifikalı olup ücretsizdir.

– Etkinlik sadece Kocaeli Üniversitesi’nin öğrencileri ile sınırlı kalmayıp farklı üniversitelerden de katılımcılara açık. Kocaeli dışından gelecek kişiler için Türkiye’nin belirli yerlerinden ulaşım noktaları oluşturulacak.

– Kocaeli Üniversitesi Baki Komşuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma fırsatı ve ödüllü çekilişler yer alacak. Etkinlikte projesi olan öğrencilerin proje ve fikirlerini tanıtıp destek alabilecekleri bir platform da yer alacak. İki gün devam edecek etkinlikte ayrıca sosyal konuklar da yer alacak.

Eğer sen de kariyerine yatırım yapmak, kendini yeniden keşfedip hayalindeki sektörü yakından tanımak istiyorsan Pitek Günleri’nde buluşalım! Sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleşecek olan tanıtım sürecini ve üniversitedeki stant dönemini kaçırma!

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.