Remax Beyaz Gayrimenkul Bursa Nilüfer Esentepe’de Ekim 2010’dan bu yana gayrimenkul konusunda hizmet veriyor. Remax Beyaz Gayrimenkul’den Broker Fatih Koştu ve Broker Halil Şahin, RE/MAX’in dünya genelinde başarıya ulaştığı gayrimenkul sektöründe kurumsal ve profesyonel çalışmayı, bölgelerinde gerçekleştirmeyi hedefliyor. 
1973 Yılında KurulanRE/MAX, Bugün Dünyada En Çok Gayrimenkul Satışı Gerçekleştiren Kurumu.78Ülkede, Yaklaşık67000fis Ve94binÇalışanı Bulunuyor. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu Tarafından KurulanRE/MAXTürkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi Kapsıyor.RE/MAXTürkiye 196girişimci tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti veriyor. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunanRE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunuyor.
kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 7 yıldır türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknolojiyle en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı bugüne kadar türkiye’de ilk kez re/max türkiye tarafından hayata geçirildi. Remax Beyaz Gayrimenkul Bursa Nilüfer Esentepe’de Ekim 2010’dan bu yana gayrimenkul konusunda bölgenin nabzını elinde tutuyor. Gerek vizyonuyla gerekse çalışma sistemindeki farkla, gayrimenkul pazarlamasında profesyonel, etkin ve sonuçları başarılı hizmetler veriyor. Remax Beyaz Gayrimenkul’den Broker Fatih Koştu ve Broker Halil Şahin “Gayrimenkulleri İnsanların En Değerli Varlıklarıdır” düşüncesiyle, tek ve yetkili satıcı olarak pazarlamasını yaptıkları gayrimenkulün sahiplerine, pazarlama süresince gelişmelerden ve pazar hakkında bilgiler vererek güven sağlamayı hedeflediklerini anlatıyor.
Fatih Koştu ve Halil Şahin şunları söylüyor: “RE/MAX Beyaz için asıl olan müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir. çünkü biliriz ki işimizi en doğru ve en rahat geliştirme imkânını memnun müşteriler sağlar. böylece etki çevremiz ve müşteri sayımız hızla artış gösteriyor”
Hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Alım/Satım Aracılık Hizmetleri: Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi gibi tüm gayrimenkullerin alım/satımına aracılık etmek bir başka değişle alıcı/satıcı yada her ikisinin birden müşavirliğini yürütmek.
Kiralama Aracılık Hizmetleri: Tüm gayrimenkullerin kiralanmasında aracılık etmek bir başka değişle kiraya veren/kiracı yada her ikisinin birden müşavirliğini yürütmek.
Ekspertiz Hizmeti: Tüm gayrimenkullerin reel satış yada kiralama değerlerinin tespiti hizmeti.
Portföy Yönetimi: Gerçek kişi yada kurumların sahibi bulundukları veya bulunacakları gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması ve mülkiyette bulunduğu sürece zaruri yasal işlemlerinin yürütülmesi.
Yatırım Danışmanlığı: Gerçek kişi yada kurumların verecekleri gayrimenkul yatırım kararı sonrası, onlara reel piyasada o için en uygun bölge, cins, fiyat gibi konularda danışmanlık hizmeti. 

Performans değerlendirme sisteminizden bahseder misiniz?
Şirketimizde yetkinlik ve hedef bazlı performans yönetim sistemi uygulanıyor. Uyguladığımız performans yönetim sistemi ile tüm aile bireylerimize doğru geri bildirimde bulunarak, yetkinliklerini geliştirebilmek, aynı zamanda hedef bazlı değerlendirme ile şirketin genel hedeflerine katkıda bulunabilmelerini sağlamak odaklandığımız noktadır. Performans dönemi sonunda elde ettiğimiz verilerle aile bireylerimizin yetkinliklerini geliştirerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilmek için gerekli eğitimlere yönlendirilmektedir. Buradan yola çıkarak aile bireylerimize en uygun kariyer planlamasını ve aynı zamanda performansa bağlı ücret ve kazanç paylaşım sistemini modelliyoruz. 

Çalışanlarınızın motivasyonu adına ne gibi ik uygulamaları gerçekleştiriyorsunuz?
Motivasyon için sorumluluk vermek gerekir. şirket olarak öncelikle çalışanlarımızı kendi yetkinliklerine uygun olarak sorumluluk vererek motive etmeyi amaçlıyoruz. Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarının, gayri maddi motivasyon sağlayıcı bir faktör olma özelliği vardır. İyi bir kariyer yönetimi sisteminin kurulmuş olması, yeterli ve adil bir ücret sistemi, etkili ve objektif bir performans değerlendirme sistemi, mesleki ve kişisel gelişimi sağlayan eğitim olanakları gibi çalışanları motive edecek özelliklere sahiptir. Doğal olarak bu sistemlerin olmaması, kötü kurulmuş ya da kötü işletiliyor olması da motivasyon üzerinde olumsuz etki yapacağından bu hususlara dikkat ediyoruz. 

Çalışanlarınıza ne gibi eğitim olanakları sağlıyorsunuz?
RE/MAXfarkını yaratan en önemli etken eğitim. Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından re/maxTürkiye broker/owner ve müşteri temsilcileri sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor. 

Firma olarak neler hedefliyorsunuz?
Amacımız RE/MAX’in dünya genelinde oluşturduğu ve bu sayede büyük başarılara ulaştığı; gayrimenkul sektöründe kurumsal ve profesyonel çalışmayı ülkemizde, bölgemizde gerçekleştirmektir. Ülkemiz gayrimenkul sektörünün bu alandaki boşluğu nedeniyle gayrimenkul işlemleri çoğunlukla mal sahipleri ya da yetkisiz kişiler tarafından yapılıyor dolayısıyla bu sektörde profesyonel çalışmaların eksikliği kendisini gösteriyor. RE/MAX’in ülkemize gelişiyle birlikte başlayan kurumsal çalışmaları ve bünyesinde çalışan, şu an sayıları 1.000’i aşan gayrimenkul danışmanı acentelerin profesyonel çalışmaları sektördeki bu eksikliği gidermeye başlamıştır. Bunun sonucunda da re/max ofisleri ve acenteleri kısa zamanda sektörde ilk sıraya gelmeyi başarmışlardır. Biz de bu ekibin bir parçası olarak sektörde etik kurallarımız çerçevesinde, yüksek kalitede hizmet; bilgi, eğitim ve teknoloji bilinciyle söz sahibi olmayı hedefliyoruz.

Kariyer.net’ten nasıl yararlanıyorsunuz?
İş ortaklarımızı, bizim deyimimizle aile bireylerimizi kariye.net aracılığıyla buluyoruz. Bölgesel sayfaları ve kusursuz müşteri hizmetleri sayesinde aradığımız adaya en kısa sürede ulaşıyoruz. Detaylı başvuru filtreleme özelliği ve kariyer form en beğendiğimiz ve işlevsel özellikleri.