Arşivler

Sektörün en bilinen öğrenci etkinliğine son 12 gün

EEE YTÜ öğrenci kulübü sektörün devlerini 28 Şubat 1-2 Mart tarihlerinde, 13. defa bir araya getiriyor. Mercedes-Benz’ in Platin sponsorluğunu yapacağı RLC Günleri’ne bir çok sektörden önde gelen firmalar öğrencilerle buluşacak.

İstanbul’daki en büyük kariyer etkinliği olan RLC Günleri’ne rlc.ytuieee.com adresinden online olarak kaydolmak gerekiyor. Üstelik 10 oturuma katılan öğrenciler sertifika almaya hak kazanacak.

Bir çok şirketi tek bir platformda birleştirmeyi başaran RLC Günleri’ne bu yıl Mercedes Benz Platin Sponsor olarak yer alacak. Zorlu Enerji, EAE ve Seval Kablo’nun Altın sponsor olarak yer aldığı RLC Günleri’nde ABB, LAMP83, Sönmez Trafo, Best ve Anel Grup da Gümüş Sponsor olarak yer alacak. Geceye İsbak, Schneider, AVL, Limak Enerji, Socar , Honeywell, VİKO, KUKA Robotics, Siemens, Askaynak gibi sektörün bir çok öncü firması da katılacak. Öğrenciler hem birbirinden faydalı oturumlara katılacak hem de konferans salonu çevresinde kurulan stand alanlarındaki şirketleri yakından tanıma ve onlara CV bırakma şansını bulacak.

Geceye Limak Enerji CEO’su Birol Ergüven, KUKA Robotics Ülke Müdürü Kağan Abidin, Schneider Electric Genel Müdür yardımcısı Mehmet Özalp, Seval Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Turgut ve Siemens’ten Hakan Mavruk katılacak. Aynı zamanda Omron, etkinlik kapsamında üniversite laboratuvarlarında iki günlük eğitim verecek. Kariyer.net’den Semih Gümüş de öğrencilere CV hazırlama konusunda tavsiyelerde bulunacağı bir sunum gerçekleştirecek.

ENERJİ, Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler Panelleri ve İnsan Kaynakları Forumunun da olacağı 13. RLC Günleri, 28 Şubat 1-2 Mart tarihlerinde YTÜ EEF Konferans Salonunda gerçekleşecek. 200’den fazla öğrencinin konaklamalı olarak ağırlanacağı RLC Günleri’ne şu anda Türkiye’deki 99 üniversiteden kayıt alındı. Eğer siz de “Sadece derse girerek mühendis olunmaz!” diyenlerdenseniz 13. RLC Günleri etkinliğine davetlisiniz! Kayıt için hemen rlc.ytuieee.com adresine tıklayın.

www.facebook.com/rlcgunleri

www.twiter.com/rlcgunleri

www.instagram.com/rlcgunleri

adreslerinden bizi takip edebilirsiniz!

#EnerjiniBulGelecegiAydinlat

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.