Wtech Akademi, “Siber Güvenlik & Qualys Güvenlik ve Uyum Platformu” eğitimiyle seni yeni bir kariyer hayatının kapısını aralamaya davet ediyor!

Üniversitelerin herhangi bir mühendislik bölümünden ya da Matematik, Fizik, Kimya bölümlerinden mezunsan, yeterli derecede İngilizce biliyorsan ve siber güvenlik konusunda kendini geliştirmek istiyorsan bu eğitim senin için!

Wtech’in siber güvenlik alanında lider destekçileriyle gerçekleştirdiği  “Siber Güvenlik Temel Kavramlar & Qualys Güvenlik ve Uyum Platformu” eğitimine katıl, mezun olunca sektörün önde gelen firmalarında yer almaya aday ol!

Eğitimde, Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği kavramları temelleriyle birlikte anlatılacak ve son hafta online sınav yapılacak. Qualys Güvenlik ve Uyum Platformu eğitim ve sınavlarını tamamlayan adaylar, Qualys’den ücretsiz sertifika alma imkanına sahip olacak.

Katılımcılar; planlanan eğitimler çerçevesinde sektörden yöneticilerle kariyer sohbetleri edecek, gruplar halinde araştırma ödevleri ve sunumlar gerçekleştirerek yeni teknolojiler ve kavramlar konusunda bilgi sahibi olacak.

Eğer sen de bu eğitimde yerini almak istiyorsan, 5 Mayıs’a kadar özgeçmişinle birlikte başvuru yapabilirsin.

Mülakat ve sınav aşamalarını başarıyla geçen adaylar; sınırlı sayıdaki kontenjanla 17 Mayıs’ta başlayacak ve 1,5 ay sürecek ücretsiz eğitimlere katılmaya hak kazanacak.

Başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsin.