Bu yıl 3-4-5 Mart’ta Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte Doğan Şentürk (Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni), Ersin Pak (Allianz Sigorta A.Ş. CFO), Hakan Baş (Lidyana.com CEO), Hüseyin Özdilek (Özdilek Holding Kurucusu), İhsan Karagöz (Mondelez International Türkiye CEO), Oğuz Uçanlar (McDonald’s Türkiye Genel Müdürü) ve daha pek çok sektör lideri isim, özgeçmiş elemesi ile seçilmiş 150 öğrenci ile bir araya geliyor. 

mbs2016_600300 copy

QNB Finansbank daimi sponsorluğu ve Pladis Global ana sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte oturumlar, paneller, workshoplar, networking kokteyli, İK Gala Yemeği, sürpriz hediyeler ve şirket ödülleri 3 gün boyunca katılımcıları bekliyor.

Bu yıl Girişimcilik Fuarı’nı da bünyesine katan 14. Mec Business Seminar, girişimcilerin hikayelerini doğrudan öğrencilere ulaştırarak girişimcilik heyecanı uyandırmayı da hedefliyor.

Siz de epik işler, bionluk.com, visioninteractive, getpoi, tezgahçılar, Çay Kahve İnsan, Sendloop ve daha pek çok start-up ile tanışmak, girişimcilik ekosistemindeki yolculuklarını dinlemek ve kariyeriniz için farklı yolları görmek istiyorsanız detaylı bilgi için mecbusinesseminar.com

Tarih: 3-4-5 Mart

Yer: Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel

Son Başvuru Tarihi: 21 Şubat 2017