İş ve endüstri hayatında önemli bir eksikliği gidermek ve işletmelerin bu yöndeki taleplerine yanıt vermek için “Uluslararası Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği” eğitimi başlıyor. Global düzeyde bir kariyer fırsatı sunacak bu eğitimde sen de yer almak ister misin?

Değişen ve gelişen endüstride disiplinlerarası dallar önemini gün geçtikçe arttırıyor. “Kalite” ise işletmelerin rekabet güçlerini arttıran temel faktörlerin başında geliyor.

Kalite mühendisliği; bir kuruluşun, stratejik planlama, pazarlama, ürün ve üretim sürecinin tasarımı, üretimi gibi süreçlerin etkin bir şekilde planlanması, uygulanması, performansının izlemesi ve sürekli iyileştirmesi için birçok yönetimsel araç sunuyor.

Uluslararası kalite mühendisliği /yöneticiliği eğitim programını tamamlayanlar, çalışma hayatlarına, kalite ile ilgili tüm süreçlerde iyileştirme temelli yaklaşımlar ile yön verici çalışmalar yapabiliyor.

Güvennet Akademi tarafından düzenlenen, uluslararası geçerli sertifika sunan ve Kariyer.net kullanıcılarına özel %25 indirimli bu eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için hemen tıkla!