heroes_icYapı Kredi İnsan Kaynakları, Heroes Club programıyla kişisel gelişimine önem veren, iş dünyasını tanımak ve vizyonunu geliştirmek isteyen, çevresine ve topluma duyarlı üniversite öğrencilerine Yapı Kredi’de çalışma, geleceğin yöneticileri olma fırsatını sunuyor.

İlk mezunlarına Yapı Kredi’deki ihtiyaçlar doğrultusunda iş sahibi olma fırsatı sunan Heroes Club’a üniversitelerin İktisat ve İdari Bilimler, Endüstri, İşletme ve Matematik Mühendisliği bölümlerinde okuyan ve İngilizce bilen 3’üncü sınıf öğrencileri başvurabiliyor. 

Öğrencilerin gelişimine katkı sağlanıyor

Amaçlarının gençleri iş hayatına hazırlamak, kariyer planlamalarına yardımcı olmak ve bu süreçte Yapı Kredi’nin onlara ne gibi imkanlar sunabileceğini göstermek olduğunu belirten Yapı Kredi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cihangir Kavuncu, “Kahraman adaylarımız, şubelerimizi ve farklı departmanlarımızı tanıma, iş dünyasındaki seminerlere katılma, İK uzmanlarımızdan danışmanlık alma, yeni bakış açıları sağlayan gelişim kamplarına katılma şansını yakalıyorlar ” dedi.

Heroes Club’a bu yıl 50 kişi alınacak

İki yıl sonunda Yapı Kredi’ye uyum sağlayacak, başarılı öğrencileri işe alacaklarını dile getiren Kavuncu, “Bu yıl başvurular sonrası yapılacak değerlendirmeler sonunda Heroes Club’a yaklaşık 50 kişi dahil edeceğiz. Aramıza yeni katılan öğrencilerin de her birinin bir koçu olacak. İnteraktif eğitimlerimizin yanı sıra iki-üç günlük kamplarımıza, çeşitli aktivitelerimize de katılabilecekler. Öğrencilerimize ihtiyaçlarına yönelik eğitimler vererek kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacağız” şeklinde konuştu.

Kahraman adayları, başvurularını 3 Kasım 2013 tarihine kadar Yapı Kredi İK Facebook sayfasından yapabiliyorlar.

http://www.facebook.com/YapiKrediIK 

 

Makalenin tamamını okumak için tıklayın>>

Yapı Kredi İş ilanları için tıklayın>>

Staj ilanları için tıklayın>>