Aksesuar Sorumlusu

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Dekorasyon
 • Satış Yönetimi
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. Marmara Üniversitesi
  3. İstanbul Aydın Üniversitesi
  4. Kırklareli Üniversitesi
  5. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %4.1
  Tekstil (MYO) %2.6
  Moda Tasarımı %2.1
  Uluslararası İlişkiler %1.5
  Moda Tasarımı (MYO) %1.5
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Tekstil %46.9
  Mobilya & Aksesuar %9.3
  Otomotiv %7.2
  Telekomünikasyon %5.7
  Ticaret %2.1
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Aksesuar Sorumlusu Ne Demek?

Aksesuar sorumlusu nedir sorusu şöyle cevaplanabilir; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin deposuna gelen mallarla ilgili arşivleme, stoklama gibi işlemlerin yapılmasından sorumlu olan nitelikli kişilerdir. Bu pozisyonda çalışan kişi özellikle özel sektörde, çalışma saatleri içerisinde üretimin aksatılmadan yürütülmesini sağlamak amacıyla depolarda gerekli olan işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekle yükümlüdür. Bunun yanı sıra yükleme ve boşaltma işlemlerini yapar. Aksesuar sorumlusu, depo ürünleriyle ilgili yaptığı tüm işlemleri üst yönetime raporlar. Depo alanında bulunan çeşitli araç ve gereçleri etkin bir şekilde kullanır. Her gün çalışma saatinde depoyu denetleme sorumluluğu vardır. Bu pozisyonda çalışacak olan kişi üretim ile aksesuar depo arasındaki tüm işlemleri yürütürken birimlerle sürekli olarak iletişim hâlindedir. Aksesuar sorumlusu, tekstil sektöründe üretim bölümünün genel çalışma prensipleri ve ilkeleri çerçevesinde çalışır. Bu görevi yapan kişi, bağlı bulunduğu sektördeki depoya gelen malların kabulü, paketlenmesi ve iadesi işlemlerini prosedüre uygun bir şekilde yürütür. Günlük depolama faaliyetlerini düzenler, stok hareketlerini anlık olarak takip eder. Aksesuar deposuna giren ve çıkan malların eksiksiz olduğundan emin olmak için sürekli olarak kontrol faaliyetlerini sürdürür. Aksesuar sorumlusu ne iş yapar sorusuna, lojistik operasyon ilişkilerini tam anlamı ile yerine getirmekle sorumlu olduğu söylenerek yanıt verilebilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir