Bilişim Suçları Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Bilişim Suçları Uzmanı Ne Demek?

Bilişim suçları uzmanı, bilgisayar bilgi sistemlerini güvende tutan ve bilişim suçlarını tespit eden kişilerdir. Suça ilişkin elektronik kanıtları toplar, raporlar ve ilgili prosedürlerin yürütülmesinde görev alır.

Kötü amaçlı yazılım, kimlik avı, siber saldırılar, bilişim sistemlerine yasa dışı giriş, banka ya da kredi kartı dolandırıcılığı, hackleme gibi bilişim suçlarını tespit eden bilgisayar suçu araştırmacılarına bilişim suçları uzmanı denir. Siber güvenlik alanından sorumlu kişi, hukuka aykırı ve bilişim sistemlerinin işleyişini engelleyen her durumu analiz etmekle birlikte, bilişim sistemlerinin güvenlik seviyesini yükseltmekle de görevlidir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Bilişim Suçları Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.