Filo Yönetimi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Filo Yönetimi Ne Demek?

Filo yönetimi, lojistik firmalarda var olan araç, ekipman, altyapı ve garaj sistemlerinin bir düzen içinde yönetilmesinden sorumlu olan branştır. Filo yönetimi nedir sorusuna ise kısaca, ticari amaçlı kullanılan araçların her türlü finansal ve opsiyonel işlerini yönetmeyi sağlayan ve yönetirken de filonun takip edilmesini kolaylaştıran hizmetler bütünüdür yanıtı verilebilir. Ticari işletmelerin öz mal veya finansal kiralama yöntemi ile kullandıkları otomobil ve ticari araç filosunun operasyonel ve kanuni yönetim gibi tüm süreçlerinden sorumlu sürücü, araç ve tedarikçi bazlı olarak uygun teknolojilerle ve maliyet düşürücü stratejilerle yönetilmesinden sorumlu olan kişi ya da kişiler filo yöneticisi kimdir sorusunun yanıtıdır. Filo yöneticisi kime denir sorusunun yanıtı ise ilgili firmaya ait araç parkında bulunan motorlu kara araçlarının yasal mevzuatlara uygunluğunu kontrol ederek sigorta ve garanti hizmetlerinden yararlanmasını takip eden, filo parkının kullanımı ve yönetimini sağlayan kişi olarak verilebilir. Filo yönetimi ne iş yapar sorusuna yanıt vermek için öncelikle filo yönetiminin görevlerini ve sorumluluklarını öğrenmek gerekir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Filo Yönetimi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.