• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Gölge Öğretmen

7 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

Maaş Bilgisi Gir

19.900₺

EN DÜŞÜK

(Aylık)

24.900₺

Ortalama Maaş

(Aylık)

37.500₺

EN YÜKSEK

(Aylık)

Tüm Maaş Bilgilerini Gör

Maaş bilgini girerek verilere katkı sağla!

Tüm İstatistikleri Gör

Gölge Öğretmen İşe Alım Şartları Nelerdir?

Gölge öğretmenler nerede çalışır sorusu şöyle yanıtlanabilir; gölge öğretmenler, özel gereksinimli öğrencilerin okudukları okullarda, kreşlerde veya özel etüt merkezlerinde görev yapabilirler. Gerektiği durumlarda ev ortamında da görev alabilirler. Kişilerin işe alınmaları için belirtilen bölümlerde eğitim görmüş olmaları, bu bölümlerden alınmış bir diplomaya sahip olmaları ve gölge öğretmen eğitimini tamamladıklarına dair sertifikaya sahip olmaları gerekir. Gölge öğretmen maaş aralıkları da görev alınan eğitim seviyesine göre değişebilir. Kariyer.net üzerinden gölge öğretmen iş ilanı detaylarını inceleyerek kurumların şartlarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kariyer.net'te yayınlanan ilanları inceleyerek uygun gördüğünüz ilanlara başvurabilirsiniz.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Gölge Öğretmen mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Gölge Öğretmen pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Gölge Öğretmen İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Gölge Öğretmen Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin

İlanları İncele