Grup Lideri

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Ticaret
 • Mcsa
 • Salary Review
 • SQL Azure
 • Dimensional Modeling
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. Kocaeli Üniversitesi
  3. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
  4. Sakarya Üniversitesi
  5. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %4.2
  Bilgisayar Mühendisliği %2.6
  Otomotiv (MYO) %2.4
  Makine Mühendisliği %2.4
  Endüstri Mühendisliği %2.1
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Otomotiv %26.8
  Hizmet %7.4
  Tekstil %7.3
  Bilişim %6.3
  Eğitim %5.2
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Grup Lideri Ne Demek?

Grup lideri çeşitli alanlarda kendisine verilen görevlerin tam ve zamanında yerine getirilmesinden ve ekibini yönlendirmekten sorumlu olan nitelikli kişidir. Her meslekte liderlik sıfatını taşıyan ve bu sıfatla görevini yerine getiren kişiler vardır. Bu unvanla çalışan kişi bir çok alanda hizmet verebilir. Önemli olan hizmet verdiği alanda yeterli bilgi ve beceriye sahip olmasıdır. Bununla birlikte, grup lideri olarak mesleğini yerine getiren kişinin dikkatini belirli bir noktaya yoğunlaştırması ve istenilen görevleri yapabilme yeteneğine sahip olması gerekir. Grup lideri olarak çalışan kişi, birçok alanda çalışabilir. Çalıştığı departmandaki ekibin verimli olması için grubun yönetilmesinden sorumludur. Grup Lideri olan kişinin çalışacağı alan mesleğe göre farklılık göstermektedir. Örneğin; muhasebe alanında grup liderliği görevini yapan kişi, muhasebe ekibinin işlemleri tam ve zamanında yapması için yönlendirir. Bu unvana sahip kişinin hangi sektörde ve hangi meslekte çalıştığına göre çalışma şartları belirlenir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir