Junior Buyer

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Junior Buyer Ne Demek?

Junior buyer nedir sorusuna kısaca; ürün satın alma, geliştirme ve tanıtma konularında yardımcı olarak rol alan kişilere verilen unvandır, cevabı verilebilir. Junior, tecrübesi fazla olmayan kişilere verilen bir unvandır. Bu bağlamda junior buyer, satın alma alanında yeni yeni yer almaya başlayan veya az süreli deneyime sahip kişilere denir. Markanın prosedürleri ve politikaları doğrultusunda yeni ürünlerin tedarik edilmesinde buyer veya kıdemli satın alma uzmanı gibi kişilere yardımcı olur. Sadece belli kategorilerde yer alabileceği gibi bütün mağaza ürünleriyle de ilgilenebilir. Ürünlerin tedarik sürecinden müşteri hizmetlerine kadar birçok alanda görevi bulunabilir. Ürün tanıtım faaliyetlerinde de etkin rol alır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir