Kalite Uzman Yardımcısı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Kalite Uzman Yardımcısı Ne Demek?

Kalite uzman yardımcısı belirlenmiş kalite standartlarını karşılamak amacıyla bir şirket ya da kurumun nihai ürünlerinin veya süreçlerinin düzeltilmesi ve iyileştirmesi için denetlenmesine yardımcı olan kişidir. Kalite uzman yardımcıları, çalıştıkları sektöre bağlı olarak belirlenen standartların karşılandığından emin olmak için üretim sürecinden önce, sırasında veya sonrasında ürünleri denetlemekten veya test etmekten sorumludur. Kalite uzman yardımcısı görev tanımı kalite verilerinin kaydedilmesi ve analiz edilmesinin yanı sıra inceleme ekipmanının çalıştırılması ve izlenmesini de içerebilir. Kalite uzman yardımcısı nedir sorusuna kısaca yapılacak olan çalışmaların bağlı bulunan firmanın yönetim sistemleri, vizyon, misyon, kalite politikası ve hedeflerine uygun olarak yürütülmesine yönelik, kalite uzmanı ile beraber çalışan kişi olduğu söylenerek cevap verilebilir. Kalite uzman yardımcısı, tele pazarlama, ulaşım, yazılım, gıda üretimi ve kamu danışmanlığı endüstrisi dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde çalışır. Bu pozisyonda görevli kişi, iç tetkiklerle kalite standartlarının işlerliği ve güncelliğini denetleyip kalite uzmanına rapor sunabilir. Aynı zamanda hem iç hem de dış müşteri beklentileri, müşteri şikayet ve önerileri için istatistiksel verileri kullanarak kalitenin iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yürütebilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir