Kıdemli Uzman

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Ticaret
 • Salary Review
 • Müşteri İlişkileri
 • Organizing
 • Net
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
  3. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ)
  4. Marmara Üniversitesi
  5. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %9.5
  İktisat %5.7
  Elektrik/Elektronik Mühendisliği %5.1
  Bilgisayar Mühendisliği %5.1
  Endüstri Mühendisliği %4
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Finans - Ekonomi %21
  Telekomünikasyon %18.4
  Sigortacılık %11.5
  Bilişim %6
  Otomotiv %4.1
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Kıdemli Uzman Ne Demek?

Kamuda ya da özel sektörde, çeşitli faaliyet alanlarında kendisine verilen görevlerin düzgün bir şekilde ve zamanında yerine getirilmesinden yükümlü olan, çalıştığı alan ile ilgili eğitimleri almış vasıflı ve nitelikli kişiler, kıdemli uzman kimdir sorusunun yanıtıdır. Her meslekte uzman sıfatını taşıyan ve bu sıfatla görevini yerine getiren nitelikli kişiler vardır. Kıdemli uzman olarak çalışan kişi, birçok sektörde ve farklı alanlarda hizmet verebilir. Önemli olan hizmet verdiği alanda yeterli bilgiye ve kıdeme sahip olmasıdır. Kişi, hangi alanda çalışmak istiyorsa o alanda uzmanlık bilgisine sahibi olmalıdır. Uzman olan kişi, yaptığı mesleğin tüm gerekliliklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Uzman olarak çalışan kişi, birçok farklı alanda çalışabilir. Atölye ya da fabrika gibi kapalı alanlarda ya da açık alanlarda çalışabilir. Uzman olan kişinin çalışacağı alan ve sektör, hangi meslekte görev alındığına göre farklılık gösterir. Yönetim ve idari işler alanında kıdemli uzman olarak çalışan kişinin çalışma alanı; büroların ya da özel şirketlerin idari bölümleridir. Kıdemli uzman olarak çalışan kişinin çalıştığı sektöre ve yaptığı mesleğe göre çalışma şartları belirlenir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir