Merchandiser Planner

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Merchandiser Planner Ne Demek?

Merchandiser planner nedir sorusu şu şekilde yanıtlanabilir; ürün stratejileri geliştirme ve şirket kârını artırmaya yönelik çalışmalar yapan kişidir. Harcamaları azaltmak için de planlar oluşturur. Ürün envanterlerini kontrol eder. Gelecek aylar için gerekli ürün sayısının tahmininde bulunmak için geçmişteki verilerin analizini yapar. Kurumsal planlama ile satın alma birimleri arasında bir köprü görevi görür. Envanter hedefi, satış eğilimleri, brüt kar marjı, envanter akışı ve sıra satışları analiz eder. Bütün bu verileri kullanarak aylık tahminleri oluşturur. Tahminleri yeni gelişmelere göre günceller. Rapor haline getirdikten sonra ilgili kişilere sunar. Tedarikçilerle ürün şartları ve maliyetleri konularında görüşmeler yaptığı için ürünler hakkında detaylı bilgiye sahiptir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir