Öğretim Teknoloğu

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Öğretim Teknoloğu Ne Demektir?

Öğretim teknoloğu; çeşitli firmalarda, faaliyet gösterdikleri sahaya bağlı bulunarak, ihtiyaç duyulan desteği sağlamak, ürün tasarlamak ve ilgili birimler tarafından kendisine verilen görevleri yerine getirmekle sorumludur. Öğretim teknoloğu nedir sorusu, öğretim teknoloğunun görevi, kişilerin öğrenimlerini geliştirebilmeleri için kullanılan süreç ve araçların çözüme kavuşmasını, tasarlanmasını, geliştirilmesini, uygulanmasını ve değerlendirmesini yapan kişiye verilen unvandır. Öğretim teknoloğu iş ilanı veren firmalar incelendiğinde üniversitelerin Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri bölümünden mezun olmuş ve aynı zamanda bilgisayar öğretmenliği yapabilen lisans mezunları olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra bu alanda deneyim sahibi olmaları da iş görüşmelerinde önemlidir. Öğretim teknoloğu görev tanımı için pozisyonun görev ve sorumluluklarını incelemek gerekir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Öğretim Teknoloğu İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.