SAP MM Danışmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

SAP MM Danışmanı Ne Demek?

SAP MM danışmanı; bir şirketin malzeme ihtiyacının planlanması, malzemelerin satın alınması, stok yönetimi, lojistik fatura yönetimi gibi süreçlerin yönetimini Sap programı vasıtasıyla gerçekleştiren kişiye denir. İş akışına bağlı olarak işlemlerin tüm satın alma süreçlerini optimize eder. Çeşitli yöntemlerle tedarik ve depolama giderlerinin düşürülmesi için SAP yazılım programını etkin şekilde kullanır. SAP, Systems Analysis and Program Development kelimelerinin birleşmesi ile oluşturulmuş kısaltmadır. SAP MM ise SAP yazılımı içerisinde bir modülü oluşturmaktadır. Bu modül Materials Management / Malzeme Yönetimi modülü olarak adlandırılır. SAP MM Danışmanı nedir sorusu şu şekilde yanıtlanabilir; SAP MM modülünün uygulanması, kullanılması, gerekli görüldüğünde yazılım geliştirilmesi süreçlerinden sorumludur.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir