• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Stajyer Psikolog

6 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

Maaş Bilgisi Gir

19.400₺

EN DÜŞÜK

(Aylık)

24.300₺

Ortalama Maaş

(Aylık)

30.000₺

EN YÜKSEK

(Aylık)

Tüm Maaş Bilgilerini Gör

Maaş bilgini girerek verilere katkı sağla!

Sahip Oldukları Yetenekler

SPSS

Tüm İstatistikleri Gör

Stajyer Psikolog Ne Demek?

Stajyer psikolog görev tanımı, uygulamalı staj eğitimini tamamlamak amacıyla sahada deneyim kazanan psikolog adaylarını ifade eder. Genellikle uygulamalı staj dersleri lisans eğitiminin son senesinde başlar ve klinik deneyimleri de kapsar. Bir stajyer psikolog olarak lisans diploması alabilmek için belli bir süre zarfında olan zorunlu uygulamalı stajını ve klinik deneyimlerini tamamlamalısın. 

Staj süresi boyunca psikolog adayları, uzman denetimi altında çalışarak deneyim kazanır ve mesleki becerilerini geliştirir. Sen de stajını tamamlayıp lisans diploması aldığında psikoterapi yapmak istiyorsan yüksek lisans eğitimini de tamamlamalısın. Psikologlar yalnızca lisans eğitimi ile klinik alana yönelik psikoterapi yapamaz. Ancak stajyer psikolog eğitim, rehabilitasyon, endüstriyel psikoloji gibi farklı alanlarda uzmanlaşabilirler. Böylece kimi zaman eğitim kurumlarında psikolog kimi zaman şirketlerin insan kaynakları alanlarında IK uzmanı olarak istihdam edilebilirler. Sen de bir psikolog adayı olarak psikoloji alanında staj yapmak istiyorsan staj ilanları listesine göz atabilirsin.

Tüm Bilgileri Gör

Stajyer Psikolog mesleği için 1 mülakat bilgisi girilmiştir

Tüm Mülakatları GörMülakat Bilgisi Gir

Stajyer Psikolog İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Stajyer Psikolog Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin

İlanları İncele