Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı Ne Demek?

Veri ihtiyaçlarını belirleyerek, güvenilir verilere ulaşıp analiz ve raporlama yaparak stratejik plan doğrultusunda araştırma performansını izleyen, gösterge tablolarının hazırlanmasına ve kullanımına katkıda bulunan görevliye strateji ve süreç geliştirme uzmanı denilir. Araştırma yönetiminde kurumsallaşmayı destekleyecek yeni süreçlerin geliştirilmesi, araştırma süreçleri ile ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri ve en iyi uygulamaları takip etmek ve kurumsal entegrasyon için öneriler hazırlamak, strateji ve süreç geliştirme uzmanı ne iş yapar sorusunun cevabını oluşturur. Geçici görevleri ve çalışmaları yürütmek de strateji ve süreç geliştirme uzmanının görevleri arasında yer alabilir. Çalışılan kuruma ve talebe göre iç ve dış paydaşlara yönelik sunumlar hazırlayabilir, görünürlüğü destekleyen diğer faaliyetleri yürütebilirler. Strateji ve süreç geliştirme uzmanından kendi çalışmaları hakkında geri bildirim isteyip başkalarına geri bildirim sağlaması beklenir. Dolayısıyla strateji ve süreç geliştirme uzmanı; eleştiriye açık, dürüst ve etkili iletişim kurma becerisine sahip olmalıdır. Strateji ve süreç geliştirme pozisyonu sürekli gelişmeyi gerektirir. Bu bağlamda strateji ve süreç geliştirme uzmanları daha deneyimli ortaklardan mentorluk alarak sürekli olarak stratejilerini güncellerler. Diğer yandan bu pozisyonda çalışan kişilerin ne iş yaptığını açıklamak için görevlerini ve sorumluluklarını belirtmek gerekir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.