Takım Lideri

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Ticaret
 • Mcsa
 • Documantery Programme
 • SQL Azure
 • Müşteri İlişkileri
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
  3. Kocaeli Üniversitesi
  4. Sakarya Üniversitesi
  5. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ)
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %7.8
  Bilgisayar Mühendisliği %3.4
  Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (MYO) %2.8
  İktisat %2.2
  Kamu Yönetimi %1.9
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Hizmet %17.4
  Telekomünikasyon %12.6
  Bilişim %9.6
  Otomotiv %8
  Finans - Ekonomi %5.9
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Takım Lideri Ne Demek?

Takım lideri, yönettiği ekibin tüm iş sürecinde daha verimli çalışması için gerekli olan bilgi ve kapasiteye sahip, ekibin motivasyon kaynaklarını yaratan ve ekibi uyumlu bir şekilde çalışmaya yönlendiren kişidir. Takım lideri nedir sorusu, sorumlu olduğu takımı mevcut gelişmeler doğrultusunda maksimum kapasitede çalışmaya sevk eden, bir takımı yönetmek için gereken teorik ve pratik alt yapıya sahip yönetici kişi şeklinde yanıtlanabilir. Takım lideri, yönetsel becerileri gelişmiş, verdiği kararlar ve konuşmaları ile içinde bulunduğu topluma örnek olan, insanların sorumluluk bilincini ve yeteneklerini en üst seviyede tutan kişidir. İşlerin düzenli şekilde gerçekleşmesi için gereken eğitimi almış ve tecrübe kazanmış kişiler takım lideri kimdir sorusunu en iyi şekilde yanıtlar. Takım lideri ne iş yapar sorusuna cevap vermek için öncelikle takım liderinin görev ve sorumluluklarına göz atmak gerekir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir