Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-------

Hakkımızda

30 yılı aşkın süredir tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarıyla, dünyanın öncü markalarının teknoloji ve ürünlerini buluşturan Bilkom,bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) distribütörlük modelinde katma değerli hizmet anlayışı ve “çevik” yapısıyla fark yaratan yeni nesil bir şirkettir.

 

Dağıtıcılığını üstlendiği Apple, Asus, Huawei, Alcatel ve DJI gibi öncü markaların “dijital ve mobil yaşam” odaklı ürünlerini güçlü iş ortakları aracılığıyla son kullanıcılara ulaştıran Bilkom, bugün yıllık 1,5 milyon ürün dağıtımı ile elektronik perakende sektörünün lider dağıtıcısı konumundadır.

 

Çalışanlarının yaklaşık % 70’i Y kuşağı olan Bilkom, ekibinin hızlı hareket edebilmesi ve gelişmelere göre pozisyon alabilmesi için agile çalışma prensiplerini kullanarak çalışıyor. Dijital dönüşüm projeleri ile cep telefonlarını ofisin kendisi haline getiren Bilkom, çalışanlarına esnek bir çalışma ortamı da sunuyor. Çalışan bağlılığı skoru 2018 yılında yüzde 76,5, çalışanların memnuniyet oranı ise yüzde 81 olan Bilkom, son olarak Aon En İyi İşyeri ödülüne de layık görüldü.