CHRONOS İSTİHDAM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.chronosconsulting.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Chronos Consulting, a member of the Coberon Chronos Group, has been operating in the business of Human Resources Consultancy for over twenty years, with the support and experience of our multinational team.
 
Chronos Consulting has so far provided consultancy services and implemented successful projects for Fortune 1000 companies in Europe, the Middle East, Africa, the Americas and Asia.
 
Benefiting from the advantages of being a multinational operation, Chronos Consulting combines its international experience with local market data to offer long-term consultancy solutions to its clients.
 
As a leading-edge member of the Chronos family, Chronos Turkey has the ability to adapt the company’s customized best practice solutions to the special conditions in Turkey. At Chronos Turkey we have made a reality of the vision of a streamlined, forward-thinking and "exible consultancy service, by embracing new technology and recruitment methods to deliver an enhanced overall result for our clients.
 
We pride ourselves on the high quality of our customized service approach, delivered with complete honesty and integrity. This approach pays detailed attention to the needs of all our clients and candidates and this is something that we feel unique within our industry. As a result we achieve outstanding levels of customer satisfaction.
 
Chronos Şirketler Grubu çatısı altında çokuluslu bir yapılanma ile faaliyet gösteren Chronos Consulting, yirmi yılı aşkın deneyimiyle İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında hizmet sunmaktadır.
 
Chronos Consulting, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ile Asya’da faaliyet gösteren Fortune 1000 şirketlerine insan kaynakları danışmanlığı sunmuş, başarılı projeleri hayata geçirmiştir.
 
Çokuluslu bir firma olmanın avantajını sonuna kadar değerlendiren Chronos Consulting, uluslararası pazarda kazandığı deneyimi, yerel pazar bilgileri ile bütünleştirmekte ve müşterilerine uzun vadeli ve etkin danışmanlık çözümleri sunmaktadır.
 
Chronos ailesinin hızlı gelişen üyelerinden biri olan Chronos Türkiye, müşteriye özel çözüm üretme anlayışı ile Türkiye’ye özgü koşulları birleştirerek yerel koşullara uygun çözümler geliştirmektedir. Chronos Türkiye olarak yeni teknolojilerden ve işe alım yöntemlerinden yararlanarak müşterilerimiz için en isabetli sonuçları sunmayı amaçlayan, ileri görüşlü ve esnek danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
 
Maksimum doğruluk ve dürüstlük ile sunduğumuz yüksek kaliteli ve müşteriye özel hizmet yaklaşımımızın yanı sıra, müşterilerimizin ve adayların ihtiyaçlarına gösterdiğimiz yakın ilgi ile de gurur duyuyor, bu anlamda sektörde tek olduğumuza inanıyoruz. Bu titiz yaklaşımımızın sonucunda da en yüksek müşteri memnuniyeti seviyelerini elde ediyoruz.