EagleBurgmann Türkiye

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.eagleburgmann.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1991

Adres

Aydınlı-KOSB Mahallesi Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Tuna Cad. No:8 34953 Tuzla - İstanbul

Hakkımızda


EagleBurgmann Türkiye, 1884 yılında Almanya’da kurulan Burgmann Industries şirketinin iştiraki olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Konusunda Türkiye’de lider olan EagleBurgmann Türkiye, sürekli gelişen ürünleri ve iş hacmi ile sektöre daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için 1999 yılında İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m² kapalı alana sahip olan merkez binasına taşınmıştır. Mekanik ve Yumuşak Salmastralar,  Kompansatörler, Contalar ve API 682 Standartlarına uygun özel ürünler gibi sızdırmazlık elemanları konusunda faaliyet göstermektedir. İstanbul Merkez başta olmak üzere İzmir, Adana ve Ankara’da bulunan satış ofisleri ve servis merkezleri ile müşterilerine daha yakın olmayı hedefleyen EagleBurgmann Türkiye,  sektörün artan hizmet taleplerini karşılamak amacıyla 2014 yılında Azerbaycan Bakü’de satış ofisi ve teknik servis merkezini hizmete açmıştır. 
 
EagleBurgmann Türkiye, sorumluluk aldığı yeni ülkelerde yapısal gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir. Bu kapsamda Kuzey Afrika, Yakın Doğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde satış ve servis faaliyetlerine devam etmektedir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EagleBurgmann Turkey was founded 24 years ago with offices, warehouses and a manufacturing plant located in Istanbul. The subsidiary also relies on a network of offices and service centres across Turkey: Izmir, Adana and Ankara and Baku ( Azerbaijan). In 1999, the company has moved to new premises in the area of Tuzla, which comprises a 5000 m2 production facility and modern offices.

Over the past 24 years, EagleBurgmann Turkey has been leading the local industrial sealing sector, thanks to a comprehensive range of products for all applications. With the growing market share, the company keeps on increasing its active customer database, privileging strategic partnerships with end-users, maintaining focus on customer proximity and building long-term relationships with its business partners.