Gulf Sigorta A.Ş.

Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Kaza Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Web Site

www.gulfsigorta.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Gulf SİGORTA A.Ş.

2013 yılından bu yana Turins Sigorta adıyla hizmet vermekte olan şirketimiz, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile “GULF SİGORTA” olarak Türkiye Pazar’ına hizmet vermeye başlamıştır.

Gulf Insurance Group, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki en büyük ve en fazla çeşitlilik gösteren sigorta şirketleri arasındadır ve özel sigortacılık alanında Kuveyt, Ürdün, Bahreyn ve Mısır’da güçlü bir pazar payı olan lider sigorta şirketlerinden biridir. 

Türkiye’nin en beğenilen sigorta markası olmak vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir. Güçlü finansal yapısı ile uzmanlaştığı ürün branşlarında, müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren alacağı eşsiz hizmeti garantisiyle Gulf Sigorta kısa zamanda farkını ortaya koymuştur.

Bu vizyonla çıktığımız yolda sektörün ve Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek ve kolay erişilebilir satış kanallarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile güvenebilecekleri, uzun vadeli sigorta partneri olmak  Gulf Sigorta olarak en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.


Gulf Sigorta hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.