Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1996

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Web Site

http://www.medyasoft.com.tr

Hakkımızda

Kurumsal

Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor. 1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine, kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.

SAP, Adobe ve Microsoft Gold Partner’ı Medyasoft profesyonel kadrosuyla, danışmanlık desteği verdiği şirketlere yetkin ve güvenilir çözümler sunuyor ve BT dış kaynak hizmeti veriyor.

Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu olarak hizmet veren Medyasoft, analiz, danışmanlık, planlama, değerlendirme, raporlama, strateji ve profesyonel proje yönetimi kapsamında katma değerli hizmetler sunuyor. 

Tüm müşterileri için her zaman ses getirecek, rakiplerce örnek alınacak projeler gerçekleştiren Medyasoft, yazılım ve fikirleriyle fark yaratacak projeleri tecrübeli ekibi ve iş ortaklarıyla hayata geçirerek, ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller alıyor.

Medyasoft ARGE ürünü olarak geliştirdiği Yeni Nesil Yazılım Geliştirme Platformu Unigate ile kurumlara dijital dönüşüm süreçlerinde hızlı, güvenilir, bütünleşik (alternatif) kanallı çözümler sunuyor.

e-dönüşüm süreçlerinde kendi geliştirdiği ePlatform ürün ailesinin e-Defter çözümü için uyumlu yazılım onayı aldıktan sonra e-Fatura için de Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onay alarak Özel Entegratör olan Medyasoft, pazara e-devlet çözümleri sunmayı stratejik hedeflerinden biri olarak belirliyor.

SAP, Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dünya devleriyle işbirliği içinde sürdürdüğü eğitim programları ile alanında pek çok ilke de imza atan Medyasoft, kurumlara ve kurumsal profesyonellere özel eğitim fırsatları da sunuyor.
Medyasoft'un müşterileri arasında THY, Ülker, Godiva, ING Bank, Novartis, Turkcell gibi global şirketler bulunuyor.

Vizyonumuz: 

Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.

Misyonumuz: 

Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.

Stratejik Duruş:
 
Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılık