Yemek Sepeti Elektronik İletişim Gıda San.

E-ticaret

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1500-1999

Web Site

www.yemeksepeti.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2001

Adres

Şişli - İSTANBUL

Hakkımızda

Yemeksepeti.com
 
Türkiye'nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti, 2001 yılında kuruldu ve 2015 Mayıs itibariyle dünyanın en büyük online yemek sipariş platformu Delivery Hero bünyesine katıldı. Bugün itibariyle 69 il ve Kıbrıs’ta hizmet veren Yemeksepeti, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Türkiye ve Kıbrıs’ta halen 20.000’den fazla üye restoran ve 10 Milyon'dan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan Yemeksepeti, günde aldığı ortalama 350.000 siparişle yaklaşık 850.000 kişiye hizmet veriyor.

Yemeksepeti bünyesinde alt marka olarak yer alan Yemek.com ise günlük 1.000.000 tekil kişi tarafından ziyaret edilen, yemek üzerine eğlenceli ve öğretici konular, yemek tarifleri, videolar gibi içerikleri bir arada bulunduran bir platform. 
 
Organizasyon olarak yemeksepeti.com yaş ortalaması 26 ve %80 den fazlası yükseköğrenim görmüş bir kadroya sahip.  Yemeksepeti.com’da Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme, Restoran İlişkileri – Satış, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Pazarlaması, Bilgi Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim, Muhasebe ve İdari İşler, Müşteri Hizmetleri ve Operasyon alanlarında çeşitli kariyer olanakları olduğu gibi yurtdışı yatırımlar sayesinde uluslararası deneyim fırsatları da yakalamak mümkün.

Yapılan tüm başvuruları dikkate alıp, uygun pozisyonlar için değerlendirip ayrıca lise ve üniversite öğrencilerine de sık sık staj fırsatları yaratan bir organizasyon olarak potansiyel çalışanlarda aradığımız ortak özellikler internet ve teknoloji konularına ilgi, sosyal uyum ve takım çalışmasına yatkın olmak, en önemlisi de kişisel olarak fark yaratmak için istekli ve bunun için çalışmaya hazır olmak.