Zeo Agency tarafından bu yıl 6. kez düzenlenecek olan Digitalzone etkinliği, Kariyer.net’in iletişim sponsorluğunda 18-19 Ekim tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel Şişli’de yapılacak.

Zeo Agency tarafından düzenlenen,  6. Digitalzone etkinliği, Kariyer.net’in iletişim sponsorluğunda 18-19 Ekim tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel Şişli’de yapılacak. Zeo Agency, bu yıl da PPC, sosyal medya pazarlaması, SEO ve içerik pazarlaması gibi farklı konulara değinecek. 18 Ekim günü Zeo Agency kurucusu olan Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlayacak olan Digitalzone; Laura Crimmons, Lexi Mills, Matthew Kay, Selina Bieber ve Phil Nottingham gibi ünlü isimlerin oturumlarıyla devam edecek. Etkinliğin ilk gününde ağırlıklı olarak içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konular ele alınacak.

19 Ekim tarihinde ise Larry Kim, Barry Adams ve Cindy Krum gibi ünlü isimler sahneyi devralacak. Sosyal medya reklamları, arama motoru optimizasyonu ve PPC reklamları hakkında konuşmacılar engin bilgilerini sizlerle paylaşacaklar.

Bu yıl etkinlikte iki gün boyunca simultane çeviri yapılacak. Şehir merkezine yakın bir konumda düzenlenecek olan etkinliğin biletleri ve etkinliğin programı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler websitesini ziyaret edebilirler.