warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Satış Danışmanı

Tan Oto Ltd. Şti

Satış Danışmanı

Tan Oto Ltd. Şti

Ankara(Yenimahalle)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

790 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

790 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dair tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el araç satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Kiralama hizmetini TanFilo markamızla devam ettirmekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından Garenta bayiliği ile Esenboğa Havalimanı, Ankara Şehir Yüksek Hızlı Tren Garı, Atlantis AVM, Next Level AVM, Kuzu Avm ve Maltepe Park Avm şubelerimizde günlük ve aylık Kısa Dönem Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenilirliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 6 gün Tanoto İhale markamızla sunuyoruz. Amacımız ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

İkinci el araç odağındaki kaliteli hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 noktada Tanoto2 markamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her zaman üstün hizmet kalitesi sunmak ve güven yaratmaktır.

Bireysel ve kurumsal sigortacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak işinde uzman ekibimizle, müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız müşterilerimize Maslak Sigorta  deneyimini yaşatmak ve geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmaktır.

Tanoto, “Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesiyle iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek, 10 farklı noktada 80.000 m² açık, 40.000 m² kapalı alanda 550' nin üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Uzmanlığımıza güvenerek yola çıkan herkesin, her zaman, en iyi Tanoto deneyimini yaşaması amacıyla otomotivle ilgili tüm çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Güçlü kadrosu ile hızla büyüyen Tanoto Ailesi olarakmarkalarımızda değerlendirilmek üzere aşağıdaki yetkinliklere sahip  “Satış Danışmanı” arıyoruz.

 • Lisans mezunu,
 • Otomotiv satış-pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
 • Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı, ikna kabiliyeti yüksek,
 • Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organize etme yeteneğine sahip,
 • Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Şirket prensipleri doğrultusunda müşteri taleplerini karşılayabilecek ve yüksek hizmet kalitesi  sunarak müşteri portföyünü oluşturabilecek,
 • MS Office programlarına hakim,
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 

İŞ TANIMI

 • Showroom'a gelen müşterileri araçlarla ilgili bilgilendirmek,
 • Müşterileri araçlarla ilgili bilgilendirerek, otomobil ve hafif ticari araçların satışını gerçekleştirmek,
 • Verilen hedefler doğrultusunda araçların ve ek hizmetlerin (güvence, sigorta, aksesuar, estetik vb.) satışını verimli ve etkin olarak gerçekleştirmek,
 • Müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, uygun ürün ve finansal alternatifler sunmak,
 • Araçla ilgili belirli kullanma alışkanlıkları ve ihtiyaçları belirlemeye yönelik sorular sormak, belirli bir modele veya modellere yönlendirmek,
 • Araçların ürün özelliklerini bilmek, güncel değişiklikleri takip etmek,
 • Markanın modellerinin üstünlüklerinden karşılaştırmalı olarak bahsetmek,
 • Deneme sürüşü teklif ederek müşterinin alım kararını hızlandırmak, kayıt altına almak,
 • Tüm ödeme olanaklarını tam olarak açıklamak, detaylı bilgi vermek,
 • İkinci el araç varsa satılmasına yardımcı olmak ve/ veya mevcut araç bilgilerini almak, kaydetmek, bayiyi zarara uğramayacak takas olanakları sunmak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sadık müşteri portföyü yaratmak,
 • Rakipler dahil olmak üzere yeni araçlar ve araç sistemleri ile ilgili aktüel bilgi sahibi olmak, bilgisini güncel tutmak.

 

Aday Kriterleri

2 - 5 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Yapılmadı, Muaf
B sınıfı

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları

Otomotiv / Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi 3+

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dai

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı UyarıncaÇalışan/Stajyer Adayı Aydınlatma Metni1. Veri Sorumlusu

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları